ProfiComm - Diagnostika kompetencí

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Diagnostika kompetencí

Diagnostika kompetencí je nepostradatelným pomocníkem personalistů, manažerů a koučů. Výkonnost zaměstnanců je přímo podmíněna kvalitou jejich pracovních kompetencí. Bilanční diagnostika kompetencí je inovativní a moderní nástroj pro řízení lidských zdrojů. Tato progresivní metoda měření a hodnocení kompetencí je zcela objektivní a poskytuje srozumitelné zobrazení výsledků s důrazem na praktickou použitelnost pro management. Diagnostika kompetencí probíhá prostřednictvím internetu a dokáže měřit kompetence jednotlivců, skupin nebo diagnostikovat klima celé firmy.

Využití diagnostiky kompetencí

Diagnostika kompetencí vám umožní měřit, posuzovat a hodnotit kompetence, vytvořit kompetenční modely a strategicky postupovat při personálním řízení změn. Výstupy z diagnostiky vám pomohou dobře zaměřit váš interní marketing a získáte potřeby pro školení a vzdělávání. Diagnostiku kompetencí využijete k řízení rozvoje kompetencí vašich lidí a je objektivním ukazatelem efektivity dlouhodobých programů pro rozvoj lidských zdrojů. Vždy vám ušetří náklady a podpoří stabilitu výkonnosti firmy.

Centrum kompetenční diagnostiky

Pro realizaci diagnostiky kompetencí je třeba unikátní přístupový kód. Jestliže že kód nemáte k dispozici nebo je nefukční, kontaktujte nás. Pokud jste kód obdrželi, zadejte jej a vstupte do diagnostického centra.

   

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter