ProfiComm - Incentivní cesty

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Incentivní cesty

Incentivní cesty a incentivní zájezdy jsou dnes přirozenou součástí marketingu firem. Pro každou firmu je důležité udržet si dlouhodobé obchodní partnery, klíčové klienty a výkonné zaměstnance. Incentivní cesty jsou speciálně organizované motivační programy, které spojují příjemné s užitečným, práci s aktivním odpočinkem na nejrůznějších místech světa. Incentivní cesty, které kombinují obchodní aktivity, firemní rozvoj, motivaci, relaxaci, zábavu a nové zážitky jsou atraktivní, vyjímečné a nezapomenutelné. Aktuálně firmy často využívají incentivní program Jachting - firemní akce na lodi.

Výhody incentivních programů

Incentivní programy vám umožní motivovat nebo odměnit obchodní partnery, zákazníky a kvalitní zaměstnance. Incentivní cesty a programy přináší prohloubení obchodních vztahů, zvyšují věrnost zákazníků a stabilizují dlouhodobou ziskovost vašeho podnikání. Incentiva vám zajistí loajální zaměstnance, připravené plnit další náročné pracovní úkoly. Incentivní programy posílí image firmy, zvýší její výkonnost a zlepši interní marketing.

Incentivní zájezdy a tématické programy

Incentivní zájezdy mohou směřovat na exotická místa, do luxusních letovisek v zahraničí, úspěch a oblibu však mají i místní programy. Prioritou jsou kvalitní služby, bezpečnost a dobrá organizace. Incentivní zájezdy pro zaměstnance řeší potřeby budování týmu - teambuilding, efektivní outdoor management training a doporučujeme je jako součást dlouhodobých programů pro rozvoj lidských zdrojů. Tématicky incentivní programy zaměřujeme na kongresy, mítinky, prezetace výrobků, vzdělávání, sport, gastronomii a další oblasti. Kontaktujte nás, připravíme vám optimální řešení.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter