ProfiComm - Jachting - firemní akce na lodi

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Jachting - firemní akce na lodi

Jachting a firemní akce na lodi se dostávají do popředí zájmu firemních manažerů. Top management firmy, klíčoví manažeři, projektoví manažeři nebo vybraní zaměstnanci se opakovaně zúčastňují těchto týmových programů. Plachetnice a katamarány pro firemní akce jsou komfortně vybavené, poskytují zázemí a pohodlí pro posádku a díky moderní navigační a komunikační technice jsou také naprosto bezpečné. Firemní jachting na moři je adrenalin, svoboda a skvělý týmový zážitek.

Firemní plavba na plachetnici

Firemní plavba na moři vám umožní poznat se v nestandardních situacích, uvolní komunikační bariéry a vytvoří potřebu týmové spolupráce. Na lodi jste tým, který má stejný cíl a směr. Firemní plavba vám sjednotí strategie, myšlení, zajistí pozitivní změnu, motivaci a chuť do plnění dalších náročných pracovních úkolů. Vybudujete tým, který se na sebe spoléhá, aktivně spolupracuje, komunikuje a je orientován na cíl, výkon a výsledek. Získané postoje se dlouhodobě promítnou do firemní kultury, zvýší výkonnost firmy a posílí váš interní marketing.

Firemní akce na klíč

Pro vaši firemní akci zajistíme vhodnou loď, dohodneme itinerář plavby a doplňkový program. Kapitán vaší lodi je zároveň konzultant, personalista a kouč. Toto spojení umožní zapracovat do programu budování týmu - teambuilding, konzultovat personální otázky a poskytovat osobní koučink. Firemní plavba je tedy realizována jako školící program v zahraničí a je pro vás plně nákladovou položkou. Firemní plavby jsou součástí dlouhodobých programů pro rozvoj lidských zdrojů a rádi vám připravíme vyhovující řešení. Další možnosti pro firemní akce v zajímavém prostředí najdete v sekci Incentivní cesty.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter