ProfiComm - Konzultační služby

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Konzultační služby

Konzultační služby tvoří nosnou část portfolia našich služeb. Přinášíme prostor pro sdílení zkušeností, poradenství a optimalizace v oblasti firemní strategie, firemních procesů, řízení projektů, řízení vztahů a řízení lidských zdrojů. Konzultační služby a poradenství respektují Vaše firemní standardy a firemní vize. V každém okamžiku spolupráce cítíme společnou zodpovědnost za vytýčené cíle a všechny aktivity směřujeme k jejich dosažení. Odměna za poskytnuté konzultační služby je individuální a vztahuje se vždy ke konkrétnímu požadovanému řešení nebo obchodnímu případu.

Konzultace, optimalizace, poradenství

Poskytujeme konzultační služby v komplexních projektech, zaměřených na rozvoj lidských zdrojů. Tyto projekty řeší uceleně potřeby dlouhodobého rozvoje kompetencí zaměstnanců. Individuální konzultační služby pro manažery a vedoucí pracovníky najdete v sekci Stínování manažerů.

Konzultační služby, zaměřené na efektivní rozvíjení vztahů sledujte v sekci Public Relations. Konzultační služby, které poskytujeme jako podporu strategie, produktů a obchodních příležitostí můžete najít v sekci Strategie a nové trhy.

Jsme připraveni poskytnout další konzultační služby. Kontaktujte nás, připravíme Vám konkrétní řešení.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter