ProfiComm - Manažerské dovednosti a řízení

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Manažerské dovednosti a řízení

Manažerské dovednosti a kvalitní řízení jsou nepostradatelné pro udržení výkonnosti firmy. Rozvojové programy Manažerské dovednosti zaměřujeme na rozvoj a posílení kompetencí pro plánování, efektivní řízení firmy, firemních projektů a personální řízení. Programy Vedení podřízených posilují manažerské dovedností pro řízení oddělení, pracovišť a týmů. Praktické tréninky manažerských dovedností vám umožní kvalitněji využít potenciál vašich manažerů a zajistí dynamičtější řízení firemních procesů.

Efektivní řízení firmy

Manažerské dovednosti a řízení jsou určeny pro vyšší firemní management. Rozvíjíme potřebné kompetence pro efektivní strategické řízení, finanční řízení, personální řízení změn, řízení projektů, řízení vztahů se zaměstnanci a kvalitní interní marketing a stínování manažerů. Pro rozvoj potřebných kompetencí často využíváme osobní koučink. Program rozvoje přizpůsobíme vaší firmě, strategii a projektům dle vašich potřeb.

Vedení podřízených

Vedení podřízených je určeno pro střední a liniový firemní management. Tyto tréninkové programy jsou zaměřeny na kompetence, potřebné pro efektivní vedení a řízení podřízených. Rozvíjíme dovednosti plánování, organizace, implementace, kontroly a efektivní manažerské komunikace. Konkrétní program tréninku přizpůsobíme vašim potřebám a firemním standardům.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter