ProfiComm - Náš tým

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Náš tým

Realizační tým firmy zahrnuje více subjektů. K našim partnerům patří fyzické a právnické osoby jak v České Republice, tak v zahraničí.  Pro každou z oblastí, ve které poskytujeme služby klientům, máme v týmu konzultanta nebo partnera, který je specialista a garantuje kvalitu poskytovaných služeb.

Ing. Martin Hladeček

Hlavní konzultant, obchodní manažer, lektor, kouč osobního rozvoje a námořní kapitán.
Specialista na konzultační služby, personální služby, zážitkové programy a hlavní lektor pro školení a vzdělávání. Ve firmě se stará o management, marketing a řízení projektů. Martin Hladeček ve své profesní minulosti pracoval jako akviziční obchodník, ředitel obchodní společnosti, externí manažer a více než 10 let působil v zahraničním obchodě. Dlouhodobě pracuje v odvětví poradenských a konzultačních služeb.

Mgr. Jan Vybíral

Konzultant, manažer zážitkových programů a lodní lanový expert.
Specialista na programy Outdoor, Team Building a design zážitkových programů. Jan Vybíral je expertním konzultantem v oblasti zážitkové pedagogiky a realizaci zážitkových programů. Díky vzájemné spolupráci mohou naši klienti využít několik specializovaných středisek pro realizaci zážitkových a rozvojových programů.

Ing. Eva Staňková

Konzultantka, obchodní manažerka, marketingová manažerka a lodní navigátor.
Specialistka na Public Relations, komunikaci, firemní strategie, marketing a řízení vztahů. Ve firmě spolupracuje při  řízení marketingových projektů a je hlavní konzultantkou v oblasti Public Relations pro naše klienty. Eva Staňková ve své profesní minulosti pracovala v oblasti Public Relations pro řadu významných firem, kde řídila strategie klíčových značek a výrobků, dlouhodobě pracovala v top managementu obchodních společností, v současnosti je jednatelkou úspěšné PR agentury.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter