ProfiComm - O firmě

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

O firmě

Společnost Profi-Communication s.r.o. poskytuje profesionální služby pro rozvoj vašeho podnikání. Jsme přesvědčeni o tom, že každá firma na trhu hledá strategie, možnosti a způsoby, jak dosáhnout úspěchu. Naším cílem je být kvalitním partnerem a pomocníkem na této cestě při budování, rozvoji nebo stabilizaci vašich podnikatelských aktivit.

V každém okamžiku spolupráce s našimi klienty cítíme společnou zodpovědnost za vytýčené cíle a všechny aktivity směřujeme k jejich dosažení. Jsme si vědomi toho, že úspěch a výkon je podmíněn harmonizací vztahů, procesů a činností v mnoha segmentech. Budeme si vážit toho, pokud právě naše služby budou těmi „ELEMENTY PRO VAŠI VÝKONNOST“, které váš úspěch efektivně podpoří.

Historie firmy

Profi-Communication s.r.o. byla založena 28.ledna 2004. Záměrem bylo spojit dvě fyzické osoby do formy právnické osoby - agentury, která se pod obchodní značkou ProfiComm stane kvalitním partnerem pro firemní vzdělávání. Projekt se podařilo uskutečnit a již v prvních letech agentura spolupracovala se zajímavými klienty, například s firmami HONEYWELL-Mora Aerospace a.s., TOYOTA Motor Czech s.r.o., RWE Transgas a.s., PRO.MED.CS Praha a.s. , ČD Telematika a.s. a dalšími.

V letech 2007-2008 se ke klientům zařadili např. OTK-Obchodní tiskárny Kolín a.s., Gmont Cable s.r.o., Home Credit a.s., Johnson&Johnson s.r.o., FATRA Napajedla a.s., HIPS s.r.o., Comfor Stores s.r.o., AV Engineering a.s, dále pokračovala realizace projektů s TOYOTA Motor Czech s.r.o., PRO.MED.CS Praha a.s. a RWE Transgas a.s. Rok 2008 byl pro firmu zcela zásadní, kdy v průběhu roku viditelně krystalizovalo odlišné myšlení obou společníků a jejich různé vnímání dalšího směřování agentury.

V dubnu 2009 se 100% majitelem firmy stal její zakladatel Ing. Martin Hladeček. Agentura se začala měnit na společnost, poskytující kromě vzdělávání také konzultační služby a poradenství. Pokračovaly dlouhodobé projekty (TOYOTA) a do konce roku 2010 společnost realizovala smluvní konzultační služby pro VZP a.s., ArcelorMittal a.s., Parker Hannifin Czech Republic s.r.o., BIOMEDICA Praha a.s., EMS-PATVAG s.r.o., GRUNDFOS s.r.o., VOP Šternberk s.p., FARMAK a.s., DYAS EU a.s. a další.

V roce 2011 začala společnost budovat nové "corporate identity". Kapacita poskytovaných služeb byla vytížena především dlouhodobými poradenskými a rozvojovými projekty. V letech 2011 a 2012 naše služby využily společnosti p.k.Solvent s.r.o. – drogerie TETA, OLTERM&TD Olomouc a.s., Escandelle Fashion s.r.o., GREEN FUTURE s.r.o., EMS-PATVAG s.r.o., VIZE Project s.r.o., Two-Way Trade Company s.r.o. a další. V zahraničí jsme navázali spolupráci se skupinou firem MITROWSKI Group Of Companies. Veškerá zbývající energie byla věnována marketingu, rozvoji kontaktů, budování obchodních příležitostí a přípravě nových projektů.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter