ProfiComm - Outdoor management training

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Outdoor management training

Outdoor management training je využívanou aktivitou záitkových programů. Postoje, zodpovědnost a motivace zaměstnanců ovlivňuje způsob, jakým lidé využívají svůj pracovní potenciál. Programy outdoor management training jsou speciálně zaměřeny na motivaci, budování postojů, posílení zodpovědnosti zaměstnanců za výsledky a jsou cestou k nalezení skrytého pracovního potenciálu zaměstnanců. Outdoor management training je pro firmu důležitý nástroj interního marketingu. Kvalitní outdoor management training je efektivní aktivita pro udržení výkonnosti firmy, její flexibilitu a konkurenceschopnost.

Výhody outdoorových programů

Outdoorové programy výrazně zvýší motivaci vašeho týmu, vybudované postoje vedou k posílení zodpovědnosti zaměstnanců za výsledky a umožní efektivnější hledání řešení při pracovních činnostech. Outdoor management training vám přinese lepší využití potenciálu vašich zaměstnanců a zajistí jejich dlouhodobou pracovní výkonnost. Přidanou hodnotou outdorových programů je budování týmu, posílení firemních hodnot a zlepšení firemní kultury. Outdoor management training vám ušetří personální náklady a stabilizuje pracovní tým, orientovaný na výkon a výsledek.

Realizace programů outdoor management training

Outdoor management training probíhá většinou v přírodě. Klademe důraz na zázemí, kvalitní program, bezpečnost a dodržení odsouhlaseného řešení. Programy outdoor management training řešíme profesionálně, podporujeme budování týmu a nabízíme také motivační incentivní cesty. Velmi žádaný outdoorový program je Jachting - firemní akce na lodi. Outdoor management training doporučujeme realizovat jako nezbytnou součást dlouhodobých programů pro rozvoj lidských zdrojů.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter