ProfiComm - Personální služby

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Personální služby

Personální služby a strategie jsou nezbytnou součástí efektivního fungování každé firmy. Zaměřujeme se na konkrétní personální služby, které zvyšují efektivitu a výkonnost při plánování a řízení lidských zdrojů. Využijete-li naše personální služby, připravíme vám řešení, které odpovídá zadání a vaším potřebám. Personální služby dodáváme v profesionální kvalitě a způsobem, odsouhlaseným vašim personalistou nebo managementem. Dodané personální služby a výstupy z nich jsou plně ve vašem vlastnictví a můžete je dlouhodobě využívat ve firmě při plánování a řízení. Personální služby poskytujeme samostatně, nebo jako součást komplexních programů pro rozvoj lidských zdrojů.

Řízení lidských zdrojů

V řízení lidských zdrojů poskytujeme služby a poradenství pro efektivní Personální řízení změn. Personální strategii firmy podporujeme inovativní a progresivní službou bilanční diagnostiky kvality kompetencí jednotlivců nebo skupin, s níž se můžete blíže seznámit v sekci Diagnostika kompetencí.

Pro nastavení kvalitativního standardu a podporu dlouhodobého udržení výkonnosti zaměstnaců můžete využít personální služby Kompetenční modely. Motivace je klíčem k dlouhodobě vysokým pracovním výkonům. K posílení motivace a výkonu vašich zaměstnanců slouží personální služby Interní marketing.

Jsme připraveni vám dodat další personální služby. Kontaktujte nás, připravíme Vám konkrétní řešení.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter