ProfiComm - Prezentační dovednosti a komunikace

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Prezentační dovednosti a komunikace

Prezentační a komunikační dovednosti týmu jsou potřebné pro dynamické fungování pracovníků firmy. Vzdělávací programy Prezentační dovednosti jsou zaměřeny na přípravu a realizaci firemních nebo obchodních prezentací. Komunikační dovednosti rozvíjejí nezbytné kompetence pro asertivní a efektivní komunikaci. Lektorské dovednosti vám umožní další rozvoj prezentačních dovedností pro vedení obchodních mítinků, moderování firemních akcí, realizaci interních školení a vzdělávacích programů.

Prezentační dovednosti

Prezentační dovednosti jsou určeny pro široké spektrum pracovníků firmy. Jsou zaměřeny na vedení obchodních prezentací, prezentací projektů a podporují prodejní dovednosti. Při tréninku rozvíjíme dovednosti pro přípravu prezentací, přípravu porad, sestavení prezentací a realizace prezentací. Konkrétní program přizpůsobíme vaší firmě, produktům a projektům dle vašich potřeb.

Komunikace

Komunikace a komunikační dovednosti jsou klíčové pro efektivní fungování firmy jako celku. Jsou zaměřeny na kompetence komunikace, efektivní přenos informací a podporují manažerské dovednosti. Při tréninku rozvíjíme dovednosti pro efetivní komunikaci, asertivitu, komunikaci v obtížných situacích, vyjednávání a zvládání konfliktů. Konkrétní program zcela přizpůsobíme potřebám vaší firmy.

Lektorské dovednosti

Lektorské dovednosti jsou určeny pro manažery, obchodníky, školitele nebo lektory. Jsou zaměřeny na vedení obchodních mítinků, interních školení a vzdělávacích programů. Při tréninku rozvíjíme dovednosti pro přípravu, lektorskou komunikaci, vedení mítinků nebo školení. Lektorské dovednosti můžete rozvíjet formou individuálního koučinku. Konkrétní program přizpůsobíme a zaměříme dle vašich potřeb.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter