ProfiComm - Public Relations

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Public Relations

Public Relations aktivity firem jsou podmíněny současnými změnami ve společnosti. Pro firmu, která chce přežít a rozvíjet se ve vysoce konkurenčním prostředí, je profesionální Public Relations samozřejmostí. Při realizaci PR aktivit je harmonizována vnější a vnitřní komunikace organizace a zvyšuje se její soutěžní pozice na trhu. Public Relations dodáváme jako komplexní službu pro dosažení firemní vize v co nejkratším možném čase. Naše specializace v oblasti Public Relations je příprava firmy na prodej nebo vstup strategického investora.

Přínosy Public Relations

Public Relations vám umožní získat konkurenční výhodu, upevnit postavení firmy na trhu a oslovit nové zákazníky. Posílíte celkovou image společnosti, získáte efektivní nástroje komunikace s klíčovými partnery a veřejností a současně výrazně podpoříte firemní marketing. Profesionální Public Relations přináší optimalizaci firemní strategie, výraznou podporu prodeje a vysokou pozornost vašich zákazníků. Public Relations současně zajistí vysokou motivaci zaměstnanců a dlouhodobou orientaci na výkon a výsledek.

Projekty Public Relations

Projekty Public Relations se specializují na profesionální "léčení společností". Největší přínos pro firmy mají vždy komplexní PR projekty. Při jejich realizaci se zaměřujeme na optimalizaci firemní strategie, případové studie, marketing, budování image, budování značky a masivní podporu prodeje pro zvýšení obratu firmy. Probíhá intenzivní cílená komunikace s médii, organizace prezentačních setkání a propagačních akcí. Zajišťujeme také komunikaci s investory a rozvoj lidských zdrojů.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter