ProfiComm - Rozvoj lidských zdrojů

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Rozvoj lidských zdrojů

Rozvoj lidských zdrojů a rozvoj kompetencí zaměstnanců je klíčový pro udržení dlouhodobé výkonnosti firmy. Navrhujeme, připravujeme, realizujeme nebo optimalizujeme komplexní projekty pro udržení výkonnosti a rozvoj lidských zdrojů. Výstupy z realizace projektů pro rozvoj lidských zdrojů můžete průběžně využívat ve firmě. Dlouhodobé projekty pro rozvoj lidských zdrojů realizujeme za snížené náklady a cílovou odměnu inkasujeme až s měřitelnými přínosy realizace celého projektu.

Projekty pro rozvoj lidských zdrojů

Projekty pro rozvoj lidských zdrojů řeší potřebné personální služby, rozvoj kompetencí zajišťují programy školení a vzdělávání, dlouhodobou motivaci a týmovou spolupráci přináší zážitkové programy. Vhodnou kombinací konzultačních služeb, personálních služeb, školení, vzdělávání a zážitkových programů zajišťujeme efektivitu vašeho projektu pro rozvoj lidských zdrojů.

Komplexní programy rozvoje lidských zdrojů

V komplexních projektech pro rozvoj lidských zdrojů řešíme personální řízení změn, probíhá bilanční diagnostika kompetencí, sestavujeme kompetenční modely a optimalizujeme interní marketing. Rozvíjíme obchodní dovednosti, zlepšujeme prezentační dovednosti, budujeme manažerské dovednosti a realizujeme stínování manažerů nebo koučink. Výkonnost firmy podporuje budování týmu, zajišťujeme programy Outdoor a plánujeme incentivní cesty. Odměnu i motivaci přináší program Jachting - firemní akce na lodi.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter