ProfiComm - Školení a vzdělávání

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Školení a vzdělávání

Školení a vzdělávání zaměstnanců je nutné pro dlouhodobé udržení pracovní výkonnosti. Specializujeme se na školení a trénink, který rozvíjí dovednosti, posiluje kompetence a zvyšuje flexibilitu vašeho týmu. Využijete-li naše školení, připravíme vám řešení, které odpovídá vašim potřebám, respektuje vaše standardy, vize a strategii. Školení a vzdělávání řešíme profesionálně a formou, odsouhlasenou vaším managementem. Materiály a výstupy ze školení jsou plně ve vašem vlastnictví a můžete je dlouhodobě využívat ve firmě při interním vzdělávání. Školení a vzdělávání realizujeme samostatně, nebo jako součást komplexních programů pro rozvoj lidských zdrojů.

Dokážeme pro váš tým připravit jakékoliv školení. Kontaktujte nás, připravíme Vám konkrétní řešení.

Školení, trénink, workshop

Školení Obchodní dovednosti je zaměřené na obchodní kompetence, prodej, případně prodej po telefonu. Pro vaše call centrum můžete vyyužít speciální školení Telemarketing & Telesale. Školení Prezentační dovednosti umožňuje rozvoj komunikačních kompetencí a schopností efektivní prezentace.

Školení Manažerské dovednosti je cílené na kompetence vedení firmy, vedení podřízených a efektivní manažerskou komunikaci. Samostatnou cestou rozvoje osobního vnitřního potenciálu zaměstnanců je Koučink. Tímto jedinečným procesem růstu kompetencí můžete motivovat kohokoliv ve vašem týmu.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter