ProfiComm - Stínování manažerů

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Stínování manažerů

Stínování manažerů je moderní a inovativní služba pro optimalizaci manažerského řízení a řízení firemních procesů. Do programů stínování manažerů je vhodné zařadit management a vedoucí pracovníky na různých úrovních řízení firmy. Při realizaci stínování je získána objektivní zpětná vazba a stínování manažerů se stává nástrojem pro efektivní nalezení nedostatků v řízení. Stínování manažerů realizujeme samostatně, společně s programy koučování, nebo je součástí komplexních poradenských projektů a programů pro rozvoj lidských zdrojů.

Optimalizace řízení

Stínování manažerů vám umožní rozvoj strategického řízení na mnoha úrovních. Externí konzultant je v roli partnera a poradce, poskytuje podporu a zpětnou vazbu všech manažerských činností. Sledujeme soulad manažerských aktivit a firemní strategie, propojení činností s konkrétními cíli, což přináší koncentraci na klíčové procesy a vysokou orientaci na výsledky. Programy stínování manažerů vám zajistí rychlou kontrolu aktuální situace v managementu, získáte konkrétní zpětnou vazbu a návrhy řešení pro efektivní realizaci pozitivních změn. Objektivní stínování manažerů vám přinese dostatečný nadhled, rychlejší optimalizaci řízení, ušetří vaše náklady a podstatně zvýší výkonnost kompetentních manažerů.

Optimalizace firemních procesů

Kvalitní výstupy ze stínování manažerů podpoří diagnostika kompetencí manažerů, souběžně realizujeme koučink manažerů a zlepšujeme manažerské dovednosti na více úrovních řízení firmy. Stínování manažerů se vždy dotýká mnoha dalších firemních procesů, kdy se můžeme podílet na optimalizaci firemní obchodní strategie, nastavení jednotné firemní vize a efektivní Public Relations.

Reference

„Velmi si vážím zkušeností Ing. Martina Hladečka, který disponuje cennými znalostmi v oblasti osobního rozvoje manažerů. Z pozice jednatele firmy jsem řešil veškeré manažerské a personální záležitosti obchodní společnosti GREEN FUTURE s.r.o. Využil jsem poradenskou službu, tzv. „stínování manažerů“, která mi efektivním způsobem pomohla rozvíjet firmu, urychlila realizaci projektů a byla silnou motivací pro pochopení komplexní změny v celkovém pojetí nových trendů v řízení firem. Cením si profesionality, flexibility a kvality řešení, které se promítlo do efektivního fungování naší společnosti. Získané zkušenosti a trendy v řízení nadále využívám na nové manažerské pozici“.

Tomáš Dočekal, GREEN FUTURE s.r.o.

Profi-Communication s.r.o. -

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter