ProfiComm - Strategie a nové trhy

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Strategie a nové trhy

Firemní strategie a schopnost efektivně strategii implementovat do firemních procesů je pro každou firmu naprosto klíčová. Veřejnosti, zákazníkům, klientům a zaměstnancům je nezbytné ukázat směr, kterým se chce společnost do budoucna vyvíjet a rozvíjet. Při vytváření firemní strategie je definována firemní vize a mise, jsou konkretizovány firemní cíle a ujasněny základní firemní hodnoty. Součástí řešení je podrobná studie implementace strategie a stanovení vhodné formy komunikace a Public Relations. Optimalizaci firemní strategie dodáváme jako komplexní řešení včetně implementace strategie do firemních procesů a činností.

Přínosy dobré firemní strategie

Kvalitní firemní strategie vám umožní efektivně plánovat, příjímat správná rozhodnutí a naplno využít potenciál vaší firmy. Získáte konkurenční výhodu, zvýšíte svou soutěžní pozici na trhu a dokážete sjednotit záměry managementu a vašeho týmu. Pomocí mechanismů vnitřního řízení, Balance Scorecards a KPI, dokážete trvale sledovat výkonnost firmy a kontrolovat kvalitu firemních procesů. Vhodná firemní strategie a profesionální Public Relations zajistí vysokou motivaci zaměstnanců a dlouhodobou orientaci firmy na výkon a výsledek.

Implementace firemní strategie

Implementace připravené firemní strategie je realizována našimi expertními konzultanty. V přesně připravených krocích zajišťujeme komunikaci, kvalitní Public Relations, upravujeme firemní procesy, optimalizujeme interní marketing, provádíme personální řízení změn a posilujeme kompetence týmu formou praktického školení. Implementaci strategie harmonizuje stínování manažerů a koučování, případně organizujeme vhodné zážitkové programy. Veškeré činnosti pravidelně konzultujeme s managementem.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter