ProfiComm - Zážitkové programy

Novinky

08.09.2015
VŠE V POHYBU !
...více

04.08.2014
Managers shadowing, personal coaching, shadowing
...více

04.08.2014
Manažerské stínování, osobní koučink, stínování
...více

Zážitkové programy

Zážitkové programy jsou podporou dlouhodobé pracovní výkonnosti a přispívají k efektivnímu fungování firmy jako celku. Organizujeme zážitkové programy, které zlepšují týmovou spolupráci, zvyšují efektivitu firemní komunikace a motivují zaměstnance k výkonu. Zážitkové programy slouží jako odměna, příležitost pro motivaci zaměstnanců a jsou často využívány pro interní marketing. Zážitky a vazby z těchto programů jsou dlouhodobé a stávají se součástí firemní kultury. Pro zážitkové programy vždy hledáme řešení, které vám vyhovuje a naplňuje vaše představy. Zážitkové programy realizujeme buďto samostatně, nebo jsou součástí komplexních programů pro rozvoj lidských zdrojů.

Zážitky, firemní akce, eventy

Pohoda, nespoutanost, svoboda i adrenalin, to je týmový program Jachting - firemní akce na lodi. Tyto zážitkové programy nejčastěji probíhají na vlnách Jaderského moře. Zajímavé prostředí, zážitky a inovativní forma rozvoje kompetencí na vás čeká v sekci Incentivní cesty.

Zážitkové programy, cílené na tým, týmovou spolupráci a posílení firemní komunikace najdete v sekci Budování týmu - teambuilding. Zážitkové programy Outdoor jsou programy v přírodě, které umožňují zařadit hry, sportovní aktivity i adrenalinové zážitky. Najděte s námi své možnosti a překonejte sami sebe.

Dokážeme vám zajistit další zážitkové programy. Kontaktujte nás, připravíme Vám konkrétní řešení.

Sdílej na Facebook Sdílej na Twitter